NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD

Najlepsza jakość i terminowość to nasza zasada

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD

Certyfikaty
dobra jakość Tkane koszule na sprzedaż
dobra jakość Tkane koszule na sprzedaż
Opinie klientów
Chcę powiedzieć, że twoje produkty są bardzo dobre. Dziękujemy za wszystkie sugestie, również dobry serwis posprzedażny.

—— Mr.Kumar

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze jest najlepsze. Zachowaj to, a my nawiążemy z Tobą długoterminowe stosunki handlowe.

—— Mr.Miller

Łatwa do rozmowy, bardzo profesjonalna i szybka obsługa

—— Pan Smith

Im Online Czat teraz

NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD

1 2 3 4
NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD
453 Pokój spotkań

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
marki : SPORTEX
Ilość pracowników : 1~10
Coroczne wyprzedaże : 1000000-5000000
Rok założenia : 2005
pc Export : 60% - 70%

  NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD jest profesjonalną firmą handlu odzieżą z siedzibą w Nanjing, stolicy najbardziej zaawansowanej prowincji w Chinach.

Nasze główne produkty to koszule i bluzki, koszulka sportowa, spodnie i lekkie kurtki. Obsługiwane przez długoterminowe fabryki spółdzielcze. Mamy przewagę w obsłudze skomplikowanej stylizacji, która bardziej nadaje się do noszenia na zewnątrz, jak koszula wędkarska i trekkingowa oraz spodnie na suwak na zewnątrz.

Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, pomaga nam lepiej zrozumieć potrzeby i obawy klienta. Dlatego stworzyliśmy profesjonalny zespół, aby sprostać wymaganiom klientów, a nasze produkty są mile widziane przez różne rynki.

Najwyższa jakość i terminowa dostawa to nasza zasada, ale poza tym świadczymy usługi o wartości dodanej. Koncentrując się na szczegółach dotyczących usług, dbając o odczucia klientów, oferując porady, aby zaoszczędzić na kosztach lub podniesieniu jakości, bezpłatne pobieranie próbek i nowe rozwiązania ...... to wszystko, co zrobiliśmy.

W erze szybkiego rozwoju sieci serdecznie witamy przyjaciół z całego świata, którzy kontaktują się z nami, bez względu na to, czy współpracują z firmą. Studiujmy razem, pracujmy razem i dorastajmy razem.

Szczegóły kontaktu
NANJING SPORTEX GARMENTS CO., LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Wang

Tel: 86-25-86803791

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)